Obiekt - obiekt magazynowy/hala, 826 m2, Kotlin

Obiekt - obiekt magazynowy/hala na sprzedaż, Kotlin

Cena: 2 600 000 PLN

3 148 PLN/m2

Mariusz Sitnicki
nr licencji: 18476
+ 48 666 063 314
sitniccy@interia.pl

Opis

nowa - niższa cena! OBIEKT BIUROWO - WARSZTATOWO - MAGAZYNOWY ZE STACJĄ PALIW W KOTLINIE k. JAROCINA: część biurowa z zapleczem soc. - sanit.: 131 m², część warsztatowo - magazynowa z zapleczem soc. - sanit.: 545 m², stacja paliw z 4 dystrybutorami: 150 m². Działka: 0,7722 ha, ogrodzona, utwardzona. Cena: 2 600 000 zł netto (do negocjacji).

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM BIUROWYM Z WARSZTATEM, BUDYNKIEM STACJI PALIW Z MAGAZYNEM i WIATĄ PALIWOWĄ Z 4 DYSTRYBUTORAMI i ZBIORNIKAMI PALIW.

BUDYNEK BIUROWY Z WARSZTATEM - 395,00 m² pow. użytkowej: dwukondygnacyjny, w części warsztatowej jednokondygnacyjny (wys. max 6,7 m, wys. do belki 5,8 m) z kanałem i bramą wjazdową o wymiarach: 4,5 m szer. i 5,1 m wys. Ławy fundamentowe - żelbetowe, ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych, docieplone styropianem, stropy o konstrukcji żelbetowej (płyty kanałowe i korytkowe), dach wykonany z płyt korytkowych, docieplonych styropapą, opierzenia z blachy powlekanej, rynny i rury spustowe z PCV. Wyposażenie w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o. (w części warsztatowej - nagrzewnice wodne).

BUDYNEK STACJI PALIW Z CZĘŚCIĄ MAGAZYNOWĄ - 265 m² pow. użytkowej: jednokondygnacyjny. W części murowanej (185 m²): ławy fundamentowe - żelbetowe, ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych, strop o konstrukcji żelbetowej (płyty kanałowe i korytkowe), dach wykonany z płyt korytkowych. W części nie murowanej - o konstrukcji stalowej (80 m²).Wyposażenie w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną. Ogrzewanie: nagrzewnice wodne. WIATA PALIWOWA - 150 m² pow. użytkowej, z 4 dystrybutorami paliwa i zbiornikami paliw (50 m³ i 15 m³).Stopy fundamentowe żelbetowe, konstrukcja stalowa z elementów kształtowych, obudowana blachą powlekaną, dach pokryty blachą, z odwodnieniem z blachy stalowej.

BUDYNEK MAGAZYNU SMARÓW I OLEJÓW - 16 m² pow. użytkowej, jednokondygnacyjny. Ławy fundamentowe betonowe, ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych, dach wykonany z płyt korytkowych, pokryty papą, posadzka betonowa.

OBIEKT JEST W CAŁOŚCI OGRODZONY OGRODZENIEM O CHARAKTERZE MIESZANYM: z prefabrykowanych elementów betonowych (ok. 320 m długości), z siatki metalowej na słupkach metalowych (ok. 75 m długości) oraz ogrodzeniem metalowym z bramą przesuwną (ok. 40 m długości).

OBIEKT JEST UTWARDZONY UTWARDZENIEM O CHARAKTERZE MIESZANYM: asfaltowym (ok. 1400 m²), z płyt drogowych (ok. 1150 m²) oraz z trylinki (ok. 750 m²).

NIERUCHOMOŚĆ POSIADA BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO DROGI PUBLICZNEJ (UL. KS. S. RYMARKIEWICZA), BĘDĄCEJ DROGĄ O NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ, Z URZĄDZONYM SZEROKIM ZJAZDEM Z TEJ DROGI.

OBIEKT JEST POŁOŻONY W ODLEGŁOŚCI OK. 900 M OD PRZEBIEGAJĄCEJ PRZEZ KOTLIN DROGI KRAJOWEJ NR 11 i 12. W ODLEGŁOŚCI OK. 100 - 200 M NA PÓŁNOC I PÓŁNOCNY WSCHÓD OD NIERUCHOMOŚCI JEST PROJEKTOWANY PRZEBIEG DROGI EKSPREZOWEJ S11.

NIERUCHOMOŚĆ POSIADA PRZYŁĄCZA DO: GMINNEJ SIECI WODOCIĄGOWEJ, GMINNEJ SIECI KANALIZACYJNEJ, SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ, SIECI GAZOWEJ I SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ.

NA CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄ SIĘ NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH.

Nieruchomość jest położona na obszarze nie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z obowiązującym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kotlin, obszar na którym jest położona nieruchomość jest przeznaczony pod tereny zabudowy produkcyjnej i usługowej.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zabudowy produkcyjno - usługowej (na południe od nieruchomości), niezabudowane grunty rolne (na północ, północny zachód i wschód od nieruchomości, przy czym obszary położone na wschód od nieruchomości są wskazane w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kotlin - Kierunki Zagospodarowania pod rozwój zabudowy produkcyjno - usługowej) oraz teren cmentarza (na zachód od nieruchomości, po drugiej stronie drogi powiatowej - ul. Ks. S. Rymarkiewicza).

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

nr tel.: 666 063 314, www.sitniccy.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Oferta nr 14351025 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 14351025
Typ oferty Obiekt - obiekt magazynowy/hala
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 600 000 PLN
Cena za m2 3 148 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 826 m2
Powierzchnia działki 7 722 m2
Miejscowość Kotlin
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Ks. S. Rymarkiewicza
Powiat jarociński
Gmina Kotlin
Ogrzewanie węglowe/drewno
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał cegła
Położony w poza miastem

Film do Oferty