O firmie

Kancelaria Nieruchomości SITNICCY z siedzibą w Pleszewie prowadzi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, regulowania stanów prawnych nieruchomości oraz pośrednictwa kredytowego.
W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Kancelaria świadczy usługi w przedmiocie sprzedaży, kupna, wynajmu i zamiany mieszkań, domów, działek, gruntów i nieruchomości komercyjnych.

O naszym profesjonalizmie i merytorycznym przygotowaniu do pośredniczenia w obrocie nieruchomościami świadczy posiadana przez nas państwowa (wydana przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej) Licencja Zawodowa w Zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.
W zakresie wyceny nieruchomości współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i podmiotami bankowymi, na rzecz których, poza wycenami nieruchomości, wykonujemy również oceny stanu zaawansowania robót budowlanych na potrzeby uruchomienia transz kredytów bankowych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w zakresie wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych jest posiadany przez nas certyfikat Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz Związku Banków Polskich.
Poza nieruchomościami, przedmiotem naszych wycen są także przedsiębiorstwa, bez względu na ich formę prawną, zakres, jak i przedmiot działania. Wyceniamy zarówno całe przedsiębiorstwa, jak i ich zorganizowane części, przedsiębiorstwa funkcjonujące, jak również majątek przedsiębiorstw będących w stanie upadłości. Wyceniamy zarówno przedsiębiorstwa, o wartości których decyduje ich majątek materialny oraz takie, w których decydujące znaczenie mają wartości niematerialne i prawne.
Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wycen nieruchomości, świadczymy również kompleksowe obsługi w zakresie regulowania stanów prawnych nieruchomości i szeroko rozumianego doradztwa w zakresie nieruchomości.
Dopełnieniem prowadzonej przez nas kompleksowej obsługi rynku nieruchomości jest pośrednictwo kredytowe. W zakresie pośrednictwa kredytowego Kancelaria Nieruchomości SITNICCY współpracuje z bankami oraz doradcami finansowymi posiadającymi bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Dzięki tej współpracy, możemy zaproponować naszym klientom oferty kredytów hipotecznych aż 21 banków, dzięki czemu nasi klienci mogą uniknąć czasochłonnych wizyt w wielu bankach oraz uzyskują fachową pomoc agenta, który przygotowuje dla nich najkorzystniejsze oferty. I co najważniejsze – za naszą pomoc w tej sprawie nie zapłacisz ani złotówki!